İade / Değişim Formu

Ürün İadesi ve Değişimi Nasıl Yapılır?

iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri kolayca iade alıyoruz!


İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1) iletişim bilgilerimiz’den Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayarak İade / Değişim onayı / kodunuzu alınız. Sonra Aşağıdaki Ürün İade/Değişim Formunu eksiksiz doldurunuz ve gönderiniz.

Tarafınıza gönderilen e-postada belirtilen linke tıklayarak ya da Yardım sayfamızda yer alan Formlar ve Yardımcı Dökümanlardan ulaşabileceğiniz İade Değişim Formunu, İade / Değişim kodunu belirterek eksiksiz doldurmayı unutmayınız.

2) İade faturanızı düzenleyiniz.

3) İade faturanız, İade Değişim Formunuz ile birlikte ürün/ürünleri, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber mutlaka size bildirilen anlaşmalı kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak firmamızın adresine gönderiniz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürün teslimi sırasında varsa hasar tespit tutanağını ya da ayıplı/kusurlu olduğunu düşündüğünüz ürünlere ait yetkili teknik servise ait onaylı raporu göndermeniz işlemlerinizin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayacaktır.

4) Ürün bedeli, ürünün ve iade faturasının tarafımıza ulaşmasını takiben ortalama 5 iş günü içinde ödeme şeklinize göre iade edilecektir.

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde iadeler bankanız tarafından 10 gün içinde, debit kart ile yapılan alışverişlerde iadeler ise bankanız tarafından 30 gün içinde hesabınıza aktarılmaktadır.

 

Taksitli alışverişlerde iade tutarı taksitli olarak gerçekleştirilecektir.

Ayıplı olan tüm ürünler iade edilebilir. Mazeretsiz iadeler ise alttaki ürünler için yapılamamaktadır:

- Kartuş toner alımlarında ürün ayıplı değilse paketi veya ambalajı açılmış ürünler iade alınmamaktadır.

 

İade Değişim Bildirisi Tarafımıza Telefon veya E-mail İle Yapılmadan ve Tarafımızaca Onay Verilmeyen Gönderiler Teslim Alınmayacaktır. Tarafınıza İade Edilecektir.

 

Onay Verilen Gönderiler:

İade / Değişim veya İptal Edeceğiniz Ürünleri Göndermeden Önce Lütfen İade / Değişim Formunu Doldurunuz Ürün İle Birlikte Adresimize Gönderiniz.

 İade / değişim formu olmayan gönderiler teslim alınmayacak ve tarafınıza geri gönderilecektir.

İade Değişim Formunu İndirmek İçin Tıklayınız.

 

Teslimat sırasında hasarlı, ezik, kırık veya eksik olduğu tespit edilen ürünler kesinlikle teslim alınmamalıdır!


Böyle bir durumda, alıcı, kurye ile birlikte durumu açıkça belirten bir tutanak tutmalı ve bu durumu Bize bildirmelidir.


Aksi takdirde teslim alınan ürünün hasarsız ve eksiksiz olduğu kabul edilecektir.


Hasarlı, ezik, kırık veya eksik ürünler iade alınmayacağından, müşterilerimizin bu duruma dikkat etmeleri yararlarına olacaktır.

 

Aşağıdaki Ürün İade/Değişim Formunu eksiksiz doldurunuz ve gönderiniz.